Metamorfozy uśmiechu

Zapraszamy do zapoznania się z metamorfozami Pacjentów, którzy nam zaufali.
Cieszymy się, że mogliśmy pomóc odzyskać wymarzony uśmiech,
a Państwa zdrowie i satysfakcja jest dla nas największą wartością.

U Pacjentki wykonano w górnym łuku pełną odbudowę postaci koron cyrkonowych licowanych ceramiką

U Pacjentki wykonano 28 koron cyrkowych licowanych ceramiką
w kolorze bleach 2

Pacjenci obawiają się kolorów bleach, ale dzięki transparencji oraz strukturze koron uzyskujemy naturalny efekt. Bleach nie jest taki straszny jak się wydaje.

Pacjent w wyniku urazu utracił ząb 21 -siekacz centralny. W protokole Immediate Smile w 1 dzień wprowadzono implant przy pomocy szablonu chirurgicznego i wykonano koronę tymczasową koronę ceramiczną. Po okresie integracji implantu z kością zastąpiono korona tymczasowa została zastąpiona koroną ostateczną cyrkonową wspartą na łączniku indywidualnym Atlantis.

U Pacjenta na jednej wizycie wprowadzono 4 implanty w szczęce i w ten sam dzień oddano pracę tymczasową – most PMMA (zdjęcie 03, 04). W żuchwie wykonano most tymczasowy wsparty na 3 implantach. Odbudowa ostateczna – most monolityczny cyrkonowy w szczęce został oddany po okresie integracji implantów z kością – po 4 miesiącach oraz w żuchwie oddano most cerkonowy wsparty na 3 implantach, 3 korony całoceramiczne i 1 koronę w żuchwie na implancie po stronie przeciwnej.

U Pacjentki zostało przeprowadzone kompleksowe leczenie, pełna odbudowa łuku górnego oraz dolnego za pomocą koron cyrkonowych licowanych ceramiką. Praca została wykonana w kolorze BLEACH 1.

U Pacjentki wykonano w celu poprawy uśmiechu kompleksowe leczenie w szczęce oraz żuchwie. Następnie osadzono korony i most cyrkonowy licowany ceramiką. Odbudowa została wykonana na filarach zębów własnych oraz implantach.

U Pacjentki wykonano kompleksowe leczenie w obrębie szczęki i żuchwy. Wykonano również odbudowę łuku górnego oraz dolnego za pomocą koron cyrkonowych licowanych ceramiką.

U Pacjenta w 2016 roku wykonano zabieg implantologiczny w szczęce i żuchwie w celu uzupełnienia braków zębowych z wykorzystaniem protokołu Immediate Smile. Wykonano również most monolityczny cyrkonowy w obrębie łuku górnego i dolnego.

U Pacjentki wykonano w celu poprawy uśmiechu kompleksowe leczenie w szczęce oraz żuchwie. Następnie osadzono korony i mosty cyrkonowe licowane ceramiką. Odbudowa została wykonana na filarach zębów własnych oraz implantach.

U Pacjentki zostało przeprowadzone kompleksowe leczenie z pełną odbudową łuku górnego oraz dolnego. Zostały wszczepione dwa implanty. Na pozostałych zębach zostały wykonane korony oraz licówki z dwukrzemianu litu licowane ceramiką.

U Pacjentki wykonano kompleksowe leczenie w szczęce oraz żuchwie. Wykonano również implanty oraz korony cyrkonowe licowane ceramiką.

U Pacjenta przeprowadzono kompleksowe leczenie w zakresie szczęki i żuchwy. Wykonano korony cyrkonowe w obrębie łuku górnego oraz dolnego, podniesienie wysokości zwarcia, wyrównanie płaszczyzny zgryzowej oraz laserowe wydłużenie koron zębowych w szczęce.

U Pacjentki w celu poprawy uśmiechu w pierwszym etapie wydłużono korony zębowe w celu zminimalizowania tzw. uśmiechu dziąsłowego, a następnie wykonano korony pełnoceramiczne.

U Pacjenta przeprowadzono kompleksowe leczenie w zakresie szczęki i żuchwy. Braki zębowe uzupełniono za pomocą implantów. Wykonano również korony cyrkonowe w górnym i dolnym łuku zębowym.

U Pacjentki przeprowadzono kompleksowe leczenie w zakresie szczęki i żuchwy. Braki zębowe uzupełniono za pomocą implantów. Wykonano również korony cyrkonowe w górnym i dolnym łuku zębowym.

U Pacjentki przeprowadzono kompleksowe leczenie w zakresie szczęki i żuchwy. Braki zębowe uzupełniono za pomocą implantów. Wykonano również korony cyrkonowe w górnym i dolnym łuku zębowym.