Tworzymy uśmiechy, które zachwycają

W tym stwierdzeniu nie ma przesady, naprawdę. Do naszej Kliniki przyjeżdżają Pacjenci nie tylko z Polski ale także i z zagranicy. Z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to zasługa całego naszego zespołu. To właśnie niemu Nawrocki Clinic zawdzięcza swój sukces. Pracują z nami profesjonaliści, którzy dbają o jakość, komfort oraz o miłą atmosferę.

Doceniają to osoby odwiedzające naszą Klinikę. Doświadczenie i umiejętności lekarzy, asystentek i techników protetycznych łączymy z nowoczesnymi technologiami i metodami leczenia. Osiągnięcie pożądanego efektu leczenia to wynik wspólnej pracy całego zespołu dlatego nieustannie inwestujemy w jego rozwój.

dsc07228cccczzz
dsc07228cccczzz1111

W Nawrocki Clinic leczą się całe rodziny

Do Pacjenta podchodzimy holistyczne ponieważ, zdrowie jamy ustnej odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Dbamy nie tylko o efekt końcowy, ale także o wysoką jakość i kompleksowość usług przez cały okres leczenia. Stawiamy na innowacje. Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w kraju, która wprowadziła lasery. Dla nas najważniejsi są ludzie, dlatego kładziemy nacisk na indywidualne i empatyczne podejście do każdego Pacjenta.

Początki naszej Kliniki sięgają 2001 roku. W tym okresie doktor Michał Nawrocki otworzył swoją własną praktykę stomatologiczną, którą w 2015 roku wraz z żoną Agnieszką Dojlidko-Nawrocką przekształcili w Nawrocki Clinic. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się klinik w Polsce.

dsc07899 hdr

Opinie naszych Pacjentów

Lekarz stomatolog

dr n. med. Michał Nawrocki M.Sc.

Wprowadza standardy leczenia na najwyższym, światowym poziomie oraz wdraża najnowsze technologie. Specjalizuje się w leczeniu implantoprotetycznym, zastosowaniu laserów w stomatologii i w zaawansowanych technikach postępowania cyfrowego w leczeniu stomatologicznym oraz nawigacji komputerowej w planowaniu leczenia implantologicznego.

  • W 2009 r. otrzymał certyfikat implantologii przyznawany przez prestiżowy niemiecki Uniwersytet Goethe University we Frankfurcie.
  • W latach 2015-2016 brał udział w programie zatytułowanym MPI Implant Prosthodontic, odbywającym się w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz University of North Carolina w mieście Chapel Hill w USA.
  • W 2018 r. jako pierwszy Polak ukończył Studia Podyplomowe na Uniwersytecie RWTH University w Aachen i uzyskał tytuł naukowy: Master of Science in Lasers in Dentistry.
  • Posiada też certyfikat Uniwersytetu Michigan potwierdzającego ukończenie pełnego cyklu Programu Edukacyjnego: Advances in Soft Tissue Graft and Implant Surgery.
  • W 2022 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Michał Nawrocki nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz zaawansowanych szkoleniach dla lekarzy stomatologów nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Prowadzi warsztaty, szkolenia i wykłady na największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach krajowych i międzynarodowych z branży stomatologicznej. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej oraz International Society for Laser Dentistry. Od 2022 roku jest członkiem zarządu Implant Masters Poland.

Stomatologia to moja pasja

W pracy uwielbiam to, że mogę cały czas się rozwijać, poznawać najnowocześniejsze technologie i wprowadzać je do procesu leczenia. W tym wszystkim jednak najważniejszy jest dla mnie Pacjent i niesienie jemu pomocy. Jest to dla mnie swojego rodzaju misja, którą wypełniam z ogromną przyjemnością. Każdy przypadek jest inny dlatego powielanie schematów nie wchodzi w grę. Tylko indywidualne podejście do każdego Pacjenta, poświęcenie jemu uwagi i znalezienie rozwiązania dedykowanego specjalnie dla niego jest gwarancją sukcesu, który w moim rozumieniu oznacza bezpieczeństwo, komfort i w efekcie piękny uśmiech na twarzy Pacjenta.

Michał Nawrocki

michal nawrocki logotypy
dsc07358 1
dsc07364

Właściciel Nawrocki Clinic

Agnieszka Dojlidko-Nawrocka

W Klinice odpowiada za jej rozwój, wdrażanie najwyższych standardów obsługi, marketing i komunikację oraz nadzór nad zespołem pracowników. Agnieszka Dojlidko-Nawrocka jest absolwentką SGH w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w bankowości. To dzięki niej Nawrocki Clinic prężnie się rozwija i jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych placówek dentystycznych w Polsce. Agnieszka jest główną inicjatorką i koordynatorem budowy nowego obiektu. Obecna, nowa Klinika to realizacja jej wizji o stomatologii przyszłości.

Nasza Klinika jest dokładnie taka, jak ją sobie wymarzyłam

Miała być miejscem, w którym nasi Pacjenci po przekroczeniu jej progu zostawią strach i obawy za sobą. Jestem z niej bardzo dumna. Jednak klimat kliniki kreują przede wszystkim ludzie. Współpracuję z najlepszymi specjalistami, ale bardzo ważne jest dla mnie to, aby to były przede wszystkim serdeczne i empatyczne osoby, ponieważ mają bezpośredni kontakt z Pacjentami, których komfort jest dla mnie priorytetem. Cieszę się, że udało mi się stworzyć przyjazne miejsce, do którego wszyscy wracają z przyjemnością.

Agnieszka Dojlidko-Nawrocka