Zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym

Uśmiechnij się tak, jakby cały świat był twoim najlepszym przyjacielem.

Jessica Jung, Lśnić

Naszym przyjacielem jest uśmiech, bo uśmiech to pozytywna reakcja. Pokazuje otwartość na świat, na drugiego człowieka. Kochamy widzieć go u naszych Pacjentów.

Poczekalnia w klinice Nawrocki Clinic

Leczenie pod narkozą

W Nawrocki Clinic pomagamy Pacjentom pokonać lęk przed leczeniem oferując zabiegi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą. Takie rozwiązanie zapewnienia Pacjentowi maksymalny komfort, niweluje stres i ból podczas długotrwałych lub trudnych zabiegów, takich jak wszczepianie implantów, chirurgiczne usunięcie zębów lub skomplikowane leczenie kanałowe. Również Pacjenci, którzy mają trudności w tolerowaniu bólu, mogą skorzystać z zalet płynących z leczenia pod narkozą.

Nowoczesne sale zabiegowe

Posiadamy 2 bloki zabiegowe z salą wybudzeń dla Pacjentów, u których wykonywane są zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Bloki są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia monitorujące funkcje życiowe Pacjenta, który jest pod stałą obserwacją medyczną. Anestezjolog kontroluje stan Pacjenta podczas całego zabiegu, sprawdza parametry takie jak ciśnienie krwi, poziom tlenu i rytm serca. W trakcie narkozy Pacjent jest odprężony i zrelaksowany. Przed przystąpieniem do zabiegu pod narkozą przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny oraz wykonywane są także odpowiednie badania, aby ustalić, czy narkoza jest dla Pacjenta odpowiednia.

Osoby z dentofobią i wrażliwe na ból

Znieczulenie ogólne jest idealne dla osób z dentofobią, które panicznie boją się leczenia u dentysty. Narkoza może być także stosowana u Pacjentów, którzy są szczególnie wrażliwi na ból lub źle znoszą znieczulenie miejscowe. Narkoza uniemożliwia Pacjentowi odczuwanie bólu podczas zabiegu, co przyczynia się do większego komfortu i redukcji nieprzyjemnych doznań.

Usuwanie 4 ósemek na jednym zabiegu

Niewątpliwą zaletą znieczulenia ogólnego jest to, że podczas jednego zabiegu można się pozbyć nawet wszystkich czterech ósemek. W Nawrocki Clinic zatrudnieni są chirurdzy, który posiadają bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Decyzja o zastosowaniu narkozy podczas wyrywania ósemek zależy od indywidualnych preferencji Pacjenta, poziomu lęku oraz oceny lekarza. W przypadku skomplikowanych ekstrakcji, gdy na przykład zęby są zatrzymane w tkankach lub rosną pod kątem, narkoza jest jak najbardziej wskazana, ponieważ taki zabieg może być bardziej skomplikowany i czasochłonny. Znieczulenie ogólne pozwala na wygodne i bezpieczne przeprowadzenie procedury.

Leczenie dzieci pod narkozą

Zabiegi w znieczuleniu ogólnym to dobre rozwiązanie dla rodziców dzieci, które nie chcą współpracować z różnych powodów. Narkoza pozwala na przeprowadzenie leczenia w bezpieczny i skuteczny sposób, jednocześnie minimalizując stres i dyskomfort u dziecka. Wysokiej klasy specjalista stomatologii dziecięcej szczegółowo informuje rodziców o przebiegu zabiegu, który potem nadzoruje Bezpieczeństwo dziecka jest oczywiście najważniejsze, dlatego przed podaniem narkozy przeprowadzana jest dogłębna ocena medyczna jego zdrowia, aby zbadać jego ogólny stan i ewentualne ryzyko związane ze znieczuleniem ogólnym.