Niewidoczne nakładki na zęby

Nieważne, kto cię zranił. Ważne, kto sprawił, że znów się uśmiechasz.

Evanna Shamrock, Signum Sanguinem. Geneza

Uśmiech nie tylko poprawia nastrój, ale także zmienia życie. Potwierdzeniem tych słów są historie naszych Pacjentów, którzy z nowym uśmiechem wkraczają na zupełnie nową ścieżkę życia.

Niewidoczne nakładki na zęby zakładane przez pacjentkę - ortodoncja Gdańsk.

Niewidzialny aparat – nowoczesna ortodoncja

Miliony osób już skorzystały ze zdejmowanych, niemal niewidocznych nakładek, dzięki którym odmieniło się ich życie. Nakładki, dopasowane do uzębienia konkretnego Pacjenta, stopniowo je przesuwają. Każde małe przesunięcie oznacza zbliżanie się do finalnego efektu –  nowego uśmiechu. Krok po kroku efektywnie, delikatnie i precyzyjnie. 

Nakładki nie wpływają na bieg Twojego życia. Można je zdejmować, co umożliwia wykonywanie wszystkich czynności, takich jak mycie i nitkowanie zębów, czy cieszenie się ulubionymi potrawami. Ponadto są niemal niewidoczne, więc osoby w Twoim otoczeniu prędzej zauważą Twój nowy uśmiech niż same nakładki! Dzięki nowoczesnym, cyfrowym narzędziom do planowania przebiegu leczenia, eliminujemy długie wizyty połączone z inwazyjnymi zabiegami. Wizyty odbywają się raz na 6-8 tygodni, podczas których lekarz wyda kolejny zestaw nakładek tak, aby Pacjent mógł je zmieniać co 1-2 tygodni. Twój wymarzony uśmiech jest bliżej niż przypuszczasz!