Michał Nawrocki - 21 lat doświadczenia w implantologii

21 lat doświadczenia
w implantologii

Dr Nawrocki ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku w 1998. Począwszy od roku 1999 pracował jako asystent na Oddziale Protetyki Stomatologicznej na tejże uczelni, gdzie zyskał uznanie jako rzetelny i sprawdzony lekarz.

Goethe University
Goethe University
Goethe University

W roku 2001 Dr. Nawrocki otworzył swoją własną klinikę stomatologiczną: LEKARZSTOMATOLOG.COM, obecnie Nawrocki Clinic, gdzie zapoczątkował wdrażanie najwyższych standardów leczenia i opieki dentystycznej.

W swojej pracy łączy doświadczenie z umiejętnością zrozumienia pacjentów i nawiązania z nimi przyjaznego kontaktu.

Certyfikaty

Michał Nawrocki - dypom
dypom Michała Nawrockiego
dypom Nawrocki Clinic

Dr Nawrocki

stale podwyższa swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz zaawansowanych szkoleniach dla lekarzy stomatologów nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym i implantologii. W roku 2009 otrzymał Certyfikat Implantologii (Certificate of Implantology) przyznawany przez prestiżowy niemiecki Uniwersytet Goethe University we Frankfurcie. Nadal rozwija swoje umiejętności w zakresie najnowszych technik chirurgii dentystycznej.

W roku 2013 wyposażył swoją klinikę w system Sirona CAD/CAM – CEREC firmy Sirona a w 2016 roku w klinice pojawił się laser Fotona Laser LightWalker.

W latach 2015-2016 brał udział w programie zatytułowanym MPI Implant Prosthodontic Program odbywającym się w instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na uniwersytecie University of North Carolina w mieście Chapel Hill.

Michał Nawrocki
Michał Nawrocki

2016 dr Nawrocki rozpoczął kolejny etap profesjonalnego rozwoju, jakim był program Studia Podyplomowe: Lasery i ich zastosowanie w stomatologii (Master of Science in Lasers in Dentistry) na uniwersytecie RWTH University w Aachen.

Na początku 2015 zaczął wraz z żoną Agnieszką Dojlidko-Nawrocką zarządzać nową kliniką NAWROCKI CLINIC, gdzie wspólnie z zespołem lekarzy i techników dentystycznych zapewnia swoim pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Jednak dr Nawrocki to nie tylko doświadczony lekarz, który ukończył uznane szkoły - to przede wszystkim ciepły i życzliwy człowiek, który nade wszystko ceni sobie komfort i bezpieczeństwo Pacjenta oraz indywidualne podejście do każdego problemu.