Profilaktyka jest przyszłością stomatologii.

innowacyjny laser Fotona LightWalker - Nawrocki Clinic

Jesteśmy przekonani, że profilaktyka gdańsk jest podstawą i przyszłością stomatologii. Oczywiste dla nas jest, że lepiej i taniej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego przykładamy ogromną wagę do profilaktyki i edukacji naszych pacjentów.

Nasi pacjenci bardzo doceniają naszą troskę o ich zdrowie, czas i pieniądze. W ramach profilaktyki proponujemy im m.in. bezpłatne wizyty kontrolne co 6 miesięcy, fluoryzację i lakowanie bruzd zębowych.

innowacyjny laser Fotona LightWalker - Nawrocki Clinic

Periodontologia

PERIODONTOLOGIA JAK LECZYĆ?

Periodontologia to dziedzina zajmująca się chorobami przyzębia czyli dziąseł i kości wokół zębów. Infekcje bakteryjne w tej okolicy wpływają na komfort i samopoczucie pacjentów. Związana jest ona ze stabilnością zębów, estetyką oraz z zapachem z ust.

W ramach kompleksowego leczenia proponujemy naszym pacjentom scaling – usuwanie kamienia i osadu nazębnego. Leczenie przeciwbakteryjne wspomagamy ozonoterapią a ponownemu odkładaniu się bakterii zapobiegamy stosując piaskowanie i polerowanie zębów.

W przypadku bardzo poważnych chorobowych zmian w przyzębiu stosujemy metody pozwalające na funkcjonalną i estetyczną rekonstrukcję zniszczonej okolicy: kiretaż otwarty i zamknięty, przeszczepy tkanek miękkich, wydłużanie klinicznej korony zęba.