Notice: Undefined variable: class in /home/nawrock1/domains/nawrockiclinic.com/public_html/wp-content/themes/nawrocki_v2/header.php on line 94
class="page-template page-template-personel page-template-personel-php page page-id-579 page-parent personel">
Galeria zdjęć kliniki implantologicznej NawrockiClinic z Trójmiasta

Poznajmy się
bliżej

Poznaj naszych lekarzy

lek. stom. Michał Nawrocki - właściciel

Jako jeden z nielicznych Polaków, uzyskał certyfikację implantologiczną na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Goethe University

W 2001 stanął na czele swojej własnej kliniki stomatologicznej LEKARZSTOMATOLOG.COM, do której wprowadził najwyższe światowe standardy leczenia stomatologicznego.

Czytaj więcej

lek. dent. Łukasz Sas Wisłocki

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Dzięki fachowej i unikalnej wiedzy jest cenionym specjalistą w dziedzinie stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci. Uznany lekarz dentysta w profilaktyce, protetyce, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Swoje umiejętności stale rozwija czynnie uczestnicząc w wielu kursach specjalistycznych w Polsce i na świecie. Współpracuje z Michałem Nawrockim od 10 lat. Od 2014 roku pozostaje w ścisłej współpracy z Nawrocki Clinic, gdzie wykonuje najbardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne.

lek. dent. Marta Czerwińska

specjalista stomatologii dziecięcej

Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Początek kariery zawodowej związała z pracą w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego GUMed. Będąc pracownikiem naukowo-dydaktycznym zdobyła ogromne doświadczenie w pracy z małym pacjentem. Owocem wieloletniej pracy akademickiej było zdobycie tytułu specjalisty stomatologii dziecięcej. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej.
Od początku pracy zawodowej stawia na ciągły rozwój również w innych dziedzinach stomatologii, regularnie uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach. Aktualnie specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej, szczególnie kompozytowej, endodoncji i protetyki.
Zabiegi wykonuje z wykorzystaniem mikroskopu, który pozwala Jej dbać o każdy szczegół wykonywanej pracy.
Precyzja , delikatność i pasja to kluczowe cechy Jej stosunku do wykonywanego zawodu oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.
Czas wolny spędza aktywnie z rodziną, zwiedzając piękne zakątki Polski.

lek. dent. Jan Młodzianowski

Lekarz dentysta, ukończył wydział Lekarsko-Dentystyczy na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.

Z pasją zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chorobami przyzębia, leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego oraz protetyką. Poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.W swojej pracy uważa, że poza najnowszymi technikami stomatologicznymi jakie stosuje ważne jest indywidualne podejście do pacjenta.

lek. dent. Paweł Trukawka

Lekarz Dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Z pasją zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką, endodoncją mikroskopową, jak również chirurgią stomatologiczną. W codziennej pracy wykonuje zabiegi przy pomocy mikroskopu. Aktywnie uczestniczy w licznych konferencjach oraz kursach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Sukcesywnie podnosząc kwalifikacje zawodowe zapewnia swoim pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Cechuje go cierpliwość, dokładność, perfekcjonizm.

lek. dent. Łukasz Dzieliński

Lekarz dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Z pasją zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją, jak również protetyką, profilaktyką oraz chirurgią stomatologiczną. Zabiegi przeprowadza z użyciem mikroskopu stomatologicznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach rozwijających umiejętności praktyczne aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom usług dentystycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod leczenia.

Dr n. med. ( Dermatolog ) Dorota Jaśkiewicz- Nyckowska

Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W trakcie studiów, w roku akademickim 2008/2009 była stypendystką programu LLP Erasmus w Universita degli Studi di Milano we Włoszech.

Swoją karierę zawodową Jaśkiewicz-Nyckowska rozpoczęła stażem podyplomowym rozpoczętym w 2010 roku w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku. Od 2012 roku pracuje jako lekarz, młodszy asystent, na Oddziale Dermatologii szpitala Copernicus. W latach 2013-2014 rozpoczęła pracę jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku kosmetologia oraz została konsultantem medycznym firmy Oceanic Cosmetic & Pharmaceutic.

Lekarka może pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia ministerialnego programu terapeutycznego leczenia łuszczycy plackowatej oraz łuszczycowego zapalenia stawów. Brała udział w badaniach klinicznych z wykorzystaniem leków biologicznych w terapii łuszczycy i atopowego zapalenia skóry.

Masz jakieś pytania?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami

Agnieszka Dojlidko-Nawrocka

Współwłaściciel Nawrocki Clinic.

Absolwentka SGH w Warszawie. W Klinice Nawrocki Clinic odpowiada za stały rozwój firmy, pozyskiwanie nowych pacjentów, wdrażanie najwyższych standardów obsługi, tworzenie i egzekwowanie wewnętrznych procedur, marketing i komunikacje oraz nadzór nad zespołem pracowników. Jej wieloletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Regionalnego, a potem Dyrektora Departamentu Bankowości Prywatnej w Banku Millenium sprawia, że Nawrocki Clinic jest jedną z najprężniej działających i najbardziej innowacyjnych Klinik stomatologicznych na Pomorzu.

lek. med. Andriy Petranyuk

Do Polski przyjechał w 2006 roku z Toronto w Kanadzie, gdzie studiował na kierunkach general chemistry and applied mathematics w York University. W 2012 ukończył studia medyczne na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie rozpoczął specjalizacje z Dermatologii i Wenerologii. W chwili obecnej ukierunkowany przez swoje zainteresowania i pasje zajmuje się głównie dermatologią, medycyną estetyczną, laseroterapią oraz chirurgią skóry.

Monika Kotlewska

Asystentka stomatologiczna, która stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Współpracuje z lekarzem implantologiem oraz skrupulatnie przygotowuje pacjentów do zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Poczuciem humoru i empatia rozładowuje stres oraz napięcie przedzabiegowe.

Magdalena Paczkowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W zawodzie technika dentystycznego stawia na innowacje technologiczne. Dzięki pracy w Nawrocki Clinic powiększa swoje doświadczenie mając możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii między innymi CAD CAM. Stale rozwija swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych.

Mariola Milecka

Technik dentystyczny, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywa pracując w różnych dziedzinach techniki dentystycznej. W Nawrocki Clinic pracuje w systemie CAD CAM. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz szkoleniom ma możliwość stale rozwijać swoje umiejętności.

Monika Guzmann

Rejestratorka medyczna. Zawsze uśmiechnięta i miła dla Pacjentów. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz studia pedagogiczne pozwalają na dobre relacje interpersonalne oraz rozumienie potrzeb Pacjentów, dzięki czemu zapewnia najwyższej standardy obsługi aby kazdy Pacjent Kliniki czuł się komfortowo. W wolnym czasie bardzo ceni sobie aktywność fizyczną oraz dobrą książkę. Motto życiowe: „ żyj i uśmiechaj się do ludzi".

Aleksandra Ambroziak

Menager Nawrocki Clinic. Koordynuje pracę Kliniki oraz całego Zespołu. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży stomatologicznej umożliwia doskonałe rozumienie potrzeb Pacjentów oraz Personelu. Dzięki wieloletniej pracy w stomatologii, doskonale poznała struktury firm oraz wszelkie tajniki z tym związane. Sukcesywnie doskonali swoją wiedzę poprzez liczne kursy, podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach związanych z zarządzaniem Kliniką oraz zasobami ludzkimi. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem i starannością oraz dużą dawką pozytywnej energii. Uwielbia wyzwania, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Sylwia Freda

Rejestratorka Medyczna.Niezwykle pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Zawsze działa dla dobra Pacjenta i oferuje najwyższą jakość obsługi.Po studiach zdobywając rozległą wiedzę o komunikacji, reklamie, public relations zawodowo zajmowała się obsługą klientów w dużym Centrum Handlowym. Zaraża optymizmem, dba o to, aby każdy Pacjent czuł się wyjątkowo w Klinice. Prywatnie miłośniczka narciarstwa, motocykli oraz jazdy po bezdrożach.

Agnieszka Łącka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Z doktorem Michałem pracuje od ponad 15 lat. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. Dba o higienę jamy ustnej Pacjentów oraz odpowiednią profilaktykę.Uświadamia jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy asystentki sprawdza się w szczególności przy zabiegach chirurgicznych i implantologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach.

Jolanta Magdziak

Asystentka stomatologiczna z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnościami. Zawsze gotowa do działania, nie boi się nowych wyzwań. Asystuje czynnie doktorowi Nawrockiemu przy zabiegach implantologicznych, chirurgicznych oraz protetycznych. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają Jej dodatkowo na dbanie o higienę oraz profilaktykę jamy ustnej Pacjentów. Zawsze uśmiechnięta, z pasją podchodzi do swojej pracy.

Paulina Frejlich

Asystentka stomatologiczna z ogromnym zapałem do pracy. Absolwentka szkoły o kierunku higienistki stomatologicznej. Bardzo inwestuje w swój rozwój oraz szkolenia związane z pracą w branży stomatologicznej. Czynnie asystuje przy zabiegach, szczególnie ceni sobie pracę z dr. Michałem Nawrockim. Indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta, dba o Jego komfort i dobre samopoczucie podczas wizyty. Zawsze gotowa do działania z pozytywnym nastawieniem do pracy oraz ludzi.

Edyta Chadaj

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Dba o odpowiednią higienę jamy ustnej Pacjentów oraz należytą profilaktykę. Czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych. W swojej pracy dokłada wszelkich starań, aby Pacjent czuł się komfortowo i zapomniał o stresie, który towarzyszy mu podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Jest osobą bardzo ciepłą, spokojną, uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata.

Iuliia Vodolazhska

Asystentka stomatologiczna bardzo zaangażowana w swoją pracę. Pomysłowa, zdeterminowana w dążeniu do celu. Uwielbia pracę z Pacjentem, interesuje się zabiegami z dziedziny chirurgii oraz implantologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach. Zawsze dyspozycyjna i gotowa do pracy. Zaraża pozytywną energią, jest otwarta i miła dla Pacjentów, uwielbia poznawać nowych ludzi.

Angelika Szylko

Asystentka stomatologiczna. Absolwentka szkoły o kierunku higienistki stomatologicznej. Z Nawrocki Clinik związana od niedawna. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje powierzone Jej obowiązki. Punktualna, obowiązkowa, zawsze chętna do pomocy. Bardzo chętnie zasięga każdej wiedzy związanej z pracą asystentki stomatologicznej. Wie, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dlatego dba o Jego komfort i dobre samopoczucie.

Co o naszych lekarzach sądzą pacjenci?