Nawrocki Clinic - Nawrocki Clinic
Kontakt
Facebook
Instagram
YouTube

Inspiruje nas piękno!

NAWROCKI ESTHETICS

Dermatolog

Dorota Jaśkiewicz- Nyckowska

Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W trakcie studiów, w roku akademickim 2008/2009 była stypendystką programu LLP Erasmus w Universita degli Studi di Milano we Włoszech.

Swoją karierę zawodową Jaśkiewicz-Nyckowska rozpoczęła stażem podyplomowym rozpoczętym w 2010 roku w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku. Od 2012 roku pracuje jako lekarz, młodszy asystent, na Oddziale Dermatologii szpitala Copernicus. W latach 2013-2014 rozpoczęła pracę jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku kosmetologia oraz została konsultantem medycznym firmy Oceanic Cosmetic & Pharmaceutic.

Lekarka może pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia ministerialnego programu terapeutycznego leczenia łuszczycy plackowatej oraz łuszczycowego zapalenia stawów. Brała udział w badaniach klinicznych z wykorzystaniem leków biologicznych w terapii łuszczycy i atopowego zapalenia skóry.

Dermatolog

Andriy Petranyuk

Do Polski przyjechał w 2006 roku z Toronto w Kanadzie, gdzie studiował na kierunkach general chemistry and applied mathematics w York University. W 2012 ukończył studia medyczne na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie rozpoczął specjalizacje z Dermatologii i Wenerologii. W chwili obecnej ukierunkowany przez swoje zainteresowania i pasje zajmuje się głównie dermatologią, medycyną estetyczną, laseroterapią oraz chirurgią skóry.

O Klinice

Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadomym potrzeb Pacjentów, dbającym o jakość, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegów. Łączymy doświadczenie i umiejętności lekarzy, asystentek, współpracujących z nami techników protetycznych oraz nowoczesne technologie i metody leczenia. Wiemy, że osiągnięcie pożądanego efektu leczenia terapeutycznego jest efektem wspólnych działań całego zespołu i dlatego nieustannie inwestujemy w jego rozwój.

Opinie naszych Pacjentów

„W Nawrocki Clinic korzystam z zabiegow dermatologicznych laserem FOTONA na twarz. Problem ze skora mam juz od killunastu lat i wczesniej miałam juz rozne zabiegi kosmetyczne i laserowe (m.in. laser frakcyjny). Rok temu przeczytalam o najnowszym laserze Fotona, ktory wyroznia sie sposrod innych dostepnych na rynku. W Gdansku laser posiada Nawrocki Clinic. Najpierw zapisalam sie na wizyte do Pani Dokor Dermatolog. Bylam bardzo zadowolona z konsulatcji i z przedstawionej propozycji leczenia. Wiedza Pani Doktor i podejscie do pacjenta zachęciły mnie do skorzystania z usług. Jestem po trzech zabiegach zluszczania skory laserem (w miesięcznych odstępach) oraz po mezoterapii. Juz widze ogromna roznice, blizny na twarzy splycily sie, zniknely przebarwienia i zmniejszyly sie widoczne pory. Jestem w stalym kontakcie z Pania Doktor i na biezaco informuje o stanie skory po zabiegach. Bardzo polecam konsultacje i zabiegi u Pani Doktor Dermatolog.”

Kinga

Jestem emerytka i w Nawrocki Clinic korzystalam z nastepujacyhc zabiegow laserowych : zamykanie naczynek, usuniecie drobnych pieprzykow oraz z liftingu twarzy i powiek. Pozytywny rezultat zamknecia naczynek i usuniecia pieprzykow na ciele byl bezbolesny i od razu zauwazalny. Do tej pory mialam trzy zabiegi liftingu twarzy i powiek. Efekty : skora jest widocznie rozjasniona i odzyskala swoj koloryt. Wokol oczu zmniejszyl sie obrzek,a skora jest bardziej napieta. Czekam na kolejne zabiegi i rezultaty.

Albina

Profesjonalny zadbany i piękny Gabinet. Bardzo miła i życzliwa atmosfera.Doświadczona i pomocna Pani doktor.Czułam się bardzo zaopiekowana. Wykonywałam zabieg :lifting powiek i jestem zachwycona rezultatami.Szczerze polecam!

Karolina

Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora!

Joanna

Narocki Clinic @ 2019 || Treści umieszczone na stronie są objęte prawami autorskimi i zabrania się ich kopiowania.
error: Content is protected !!